Koło Naukowe Przedsiębiorczości i Innowacji Członkowie – Koło naukowe przedsiębiorczości i innowacji

Zarząd koła

Sylwia Mańkowska

Prezes

Marketing i Komunikacja Rynkowa

Nie wyobraża sobie życia bez muzyki, dobrej książki, litrów kawy, aktywności fizycznej i przyjaciół. Uwielbia mieć na głowie milion spraw i ciągle dokłada sobie nowych, dzięki czemu staje się coraz bardziej zorganizowana. Z uporem dąży do wyznaczonych sobie celów, co pozwala jej się rozwijać. Charakteryzuje ją sarkastyczne poczucie humoru i wiele wypowiadanych słów.

Anna Gaweł

Wice-prezes do spraw finansów

Rachunkowość i Controlling

Zawsze uśmiechnięta i zorganizowana. Lubi wymagać przede wszystkim od siebie, dlatego chętnie podejmuje się nowych wyzwań, często trudnych i wymagających. Daje jej to możliwość doskonalenia samej siebie. Nie wyobraża sobie życia bez sportu, dobrej książki i przyjaciół. Interesuje się również fotografią i podróżami. Perfekcjonistka, która lubi mieć wszystko w konkretnym porządku.

Maria Filipowicz

Wice-prezes do spraw PR

Rachunkowość i Controlling

Od zawsze ambitna i pracowita, drobiazgowo dokładna i staranna, z pozytywnym nastawieniem do ludzi. Cały czas szuka różnych możliwości do rozwoju i KNPI jest jedną z nich. Interesuje się fotografią, zwłaszcza reporterską, a w wolnych chwilach lubi odkrywać nieznane miejsca w Krakowie.

Diana Socha

Wice-prezes ds. Marketingu

Gospodarka przestrzenna inż.

Jest pozytywną osobą, lubi poznawać nowych ludzi, jest wolontariuszem Akademii Przyszłości i interesuje się historią, zwłaszcza Polski. Ceni sobie dobrą książkę i kawę w doborowym towarzystwie.

Dariusz Kotlarz

Wice-prezes ds. działu wewnętrznego

Ekonomia

Wszędzie go pełno, uwielbia to co nowe, nie boi się zmian. Nie ma takiej dziedziny, w której by nie znalazł czegoś dla siebie. Kreatywny optymista, który zawsze znajdzie rozwiązanie problemu. Choć w ramach hobby zajmuje się animacją czasu wolnego to jednak własnego czasu wolnego ma coraz mniej, bo uwielbia wypełniać grafik, aż po brzegi.

Aleksandra Wąsek

Menedżer koła

Towaroznawstwo

„Życie jest za krótkie żeby je tylko przeżyć”. Jest wulkanem energii. Dla niej nie ma czegoś takiego, jak zbyt dużo spraw na głowie. Im więcej się dzieje, tym lepiej! Interesuje się szeroko pojmowaną sztuką: od muzyki, po książki, film czy teatr.

Członkowie

Joanna Kaszuba

Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze

Ambitna perfekcjonistka, skrupulatnie dążąca do wyznaczonych przez siebie celów. Nie wyobraża sobie życia bez kawy, muzyki, dobrej książki i dostępu do nowoczesnych technologii. Uwielbia podejmować ryzyko, uczyć się nowych rzeczy, spędzać czas z przyjaciółmi i poznawać nowych ludzi.

Alicja Latocha

Rachunkowość i Controlling

Pozytywnie nastawiona do życia. Po przez przeciwności dąży do wyznaczonych celów. Nie wyobraża sobie życia bez sportu. Wyposażona w wewnętrzną motywacje. Stawia na dobrą atmosferę podaczas pracy i rozwój osobisty.

Paweł Midura

Ekonomia

Niezaspokojona ciekawość świata nie pozwala mu zatrzymać się w jednym miejscu na dłużej, ciągła chęć rozwoju popycha go do przodu a satysfakcja z poznawania ludzi i ich światopoglądów nie daje mu być samemu. W życiu biznesowym kieruje się silnymi wartościami, które nie pozwalają się pogubić i stracić z oczu celów życiowych. Ceni sobie pracę w zgranym zespole a w wolnych chwilach gotuje i zgłębia tajniki psychologii i rozwoju osobistego.

Bartosz Błach

International Business

Bardzo lubi podróżować, a najlepszą dla niego formą podróży są pielgrzymki. Interesuje sie historią, teologią i sportem. Zazwyczaj uśmiechnięty i pogodny. Lubi wyzwania, a najchętniej spełnia swoje marzenia.

Dominika Walaszek

Rachunkowość i Controlling

Należy do grona osób ambitnych, chętnie rozwija swoje umiejętności i zwiększa swoją wiedzę. Wymagająca dla siebie i gotowa podjąć ryzyko. Maksymalistka w wyznaczaniu celów do spełnienia oraz skrupulatna w realizowaniu zadań. Na co dzień nie brakuje szerokiego uśmiechu na jej twarzy.

Katarzyna Jemioło

Rachunkowość i Controlling

Uwielbia naukę języków obcych oraz wieczór z dobrą książką. Najchętniej zaczytuje się w biografiach, z których czerpie inspiracje oraz motywację do działania. Jej kluczem do sukcesu jest dobra organizacja czasu. Marzy o podróżach po Europie, a je totalnym „must-have” na liście miejsc do zobaczenia są Grecja oraz Hiszpania.

Adrianna Bryl

Rachunkowość i Controlling

Od kilku lat rozwija uzdolnienia artystyczne w firmie eventowej. Marzycielka, na drodze do własnego biznesu. Zdecydowanie woli słuchać, niż mówić. Wolny czas spędza w kinach studyjnych oraz na odkrywaniu nowych miejsc na kulinarnej mapie Krakowa. Lubi: podróże, literaturę faktu i zrównoważoną modę.

Kinga Kowal

Inżynieria Organizacji i Zarządzania

Gdyby mogła to spałaby do późna i spędzała całe dnie czytając romansidła z czekoladą w ręce. Ale nie może, więc studiuje, zbiera pierwsze doświadczenia zawodowe, a w wolnych chwilach gotuje dla przyjaciół, podróżuje z rodziną i uczy się salsy. To osoba, z którą równie zaciekle podyskutujesz o sytuacji politycznej oraz o ostatnim albumie Enrique Iglesiasa.

Anna Hałas

Ekonomia

Ma „milion” pomysłów na minutę, szuka misji życiowej, próbuje wielu rzeczy, wykorzystuje każdą okazję do działania. Uwielbia rozmawiać, podróżować, jeść czekoladę i marzyć. Wierna własnym wartościom, dla których może wiele poświęcić. Interesuje ją psychologia zarządzania, przedsiębiorczość społeczna i zarządzanie strategiczne. Jej największe marzenie to przyczynić się do rozwoju polskiej przedsiębiorczości.

Elżbieta Wanat

Zarządzanie

Głowa ciągle pełna nowych pomysłów. Chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych. Lubi wymagać od innych ale uważa, że przede wszystkim trzeba od siebie. W wolnych chwilach lubi poczytać o rozwoju osobistym, wyskoczyć gdzieś ze znajomymi lub pograć w dobrą grę planszową. Sport jest ważną częścią jej życia, wyzwala endorfiny i daje siłę na więcej.

Patrycja Polis

Rachunkowość i Controlling

Pasjonatka sztuki pod każdą postacią. Sama też stara się coś tworzyć, na papierze. Uwielbia dobre kino w studyjnej, krakowskiej atmosferze. Książki też bardzo lubi, szczególnie na kanapie, nudnym wieczorem. Jej słabość to stanowczo jedzenie, niestety niekoniecznie za każdym razem zdrowe. Lubi ryzykowne, spontaniczne podróże, bez specjalnej organizacji i głośną muzykę na festiwalach.

Radosław Gawlik

Rachunkowość i Controlling

Ambitny, pewny siebie, zawsze pełen energii i chęci do działania. Zwolennik wolnego rynku i niskich podatków. Uważa, że człowiek najlepiej uczy się na własnych błędach, dlatego nie boi się nowych wyzwań i ciężkiej pracy. W wolnych chwilach oddaje się motoryzacji, książkom, pływaniu oraz grze na gitarze.

Michał Danak

Towaroznawstwo

Osoba o wielu zainteresowaniach oraz marzeniach, które konsekwentnie spełnia. Interesuje się przede wszystkim inwestowaniem, motoryzacją oraz systematyczną poprawą swoich wyników w coraz to poważniejszych wyzwaniach. Ceni sobie dobrą książkę i towarzystwo przyjaciół. Na ogół wesoły i uśmiechnięty człowiek, który nigdy się nie nudzi.

Karolina Halota

Ekonomia

Jest zdecydowana i szczera. Najlepiej czuje się wśród ambitnych i interesujących osób, od których czerpie inspiracje i motywację. To właśnie dlatego wstąpiła w szeregi KNPI. Obszar jej zainteresowań ciągle się powiększa. Głównie to literatura – zarówno współczesna jak i klasyczna, kino, sztuka oraz wszystko co pobudza wyobraźnię. Jest tak zafascynowana kulturą Irlandii, że kiedyś planuje tam zamieszkać. Ważną kwestią jest dla niej rozwój, dlatego ciągle szuka ku temu okazji.

Magdalena Sekuła

Finanse i Rachunkowość

„Musisz nauczyć się zasad gry. A potem – grać lepiej niż wszyscy inni.” Zorganizowana, wesoła, spontaniczna. Uwielbia spędzać czas w dobrym towarzystwie i poznawać nowych ludzi. Nie boi się wyzwań i dąży do realizacji swoich pomysłów. Z odpowiednią motywacją nie ma dla niej nic niemożliwego.

Łukasz Bartnicki

Towaroznawstwo

Interesuje się giełdą, sztuką, rozwojem osobistym i nie pogardzi dobrą książką. Stara się rozwijać i wymagać od siebie każdego dnia więcej. Chętnie nawiązuje nowe kontakty i jest otwarty na wszelkie innowacje.

Krzysztof Gałka

Ekonomia

Pasjonat nowych technologii, świetnego wzornictwa, zarządzania i produkcji. Stanowczy i zadowolony z życia. Nawet w momentach gniewu da się z nim spokojnie pogadać. W związku z prowadzonym trybem życia wielbiciel kawy, którą może pić o każdej porze w dowolnych ilościach. Ceni proste i skuteczne rozwiązania. W wolnych chwilach czyta książki, drukuje i tworzy modele 3D, a w zimie jeździ na nartach.

Kinga Mazur

Finanse i Rachunkowość

Przyjmuje zasadę, że nie należy brać życia zbyt poważnie i wszystko co napotka na swojej drodze próbuje przyjąć z jak największym optymizmem, traktując to jako kolejne życiowe doświadczenie. Ceni sobie spontaniczność, lubi angażować się w organizacje różnych wydarzeń, nie obawia się wyzwań. Dołączyła do Koła, aby poszerzać swoje horyzonty, poznać ciekawych ludzi i wkręcić się w świat biznesu. W wolnych chwilach lubi spotkać się ze znajomymi, pochodzić po górach lub pograć w gry planszowe.

Katarzyna Knapik

Corporate Finanse and Accounting

Jest osobą pozytywną, energiczną, towarzyską i wesołą. Lubi czytać kryminały i oglądać seriale i filmy si-fi. Interesuje się wszytkim co nowe i nieznane, a także polityką. W wolnych chwilach śpi albo uprawia sport.

Karolina Słowik

Rachunkowość i Controlling

Miłośniczka kryminałów, dobrego filmu, muzyki, szczególnie wykonań akustycznych. Lubi robić zdjęcia, a jej ulubionym sposobem na odpoczynek są wędrówki po górach. Jest największym kibicem siatkarskiej drużyny Asseco Resovii. Ponadto lubi aktywnie spędzać wolny czas i gotować.

Karolina Krawczyk

Rachunkowość i Controlling

Nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Bardzo ceni sobie towarzystwo swoich przyjaciół i bliskich. Uwielbia się uśmiechać, przez co stara się zarażać innych swoją pozytywna energia. Jest zdeterminowana, uparta i nie boi się nowych wyzwań. Bardzo ważny dla niej jest rozwój personalny, dlatego wstąpiła do koła.

Agnieszka Świta

Rachunkowość i Controlling

Spontaniczna, uśmiechnięta i pełna energii do działania. Nie potrafi siedzieć bezczynnie. Wolny czas spędza najchętniej na rowerze, chodząc po górach lub zwiedzając obce kraje. Ambitna i uparta w dążeniu do celu. Dołączyła do KNPI, by wspólnie z innymi studentami brać udział w ciekawych projektach i realizować swoje pomysły.

Kamil Wdowiarz

Ekonomia

Interesuje się szeroko pojętą tematyką zarabiania przez Internet. W wolnych chwilach gra na gitarze i spotyka się ze znajomymi. Regularnie stawia sobie nowe cele, do których zawsze uparcie dąży. Odrzuciwszy wcześniej zdobyty zawód informatyka, poszerza swoje biznesowe horyzonty.

Paweł Stępień

International Business

Interesuje się wszystkim, od dobrego filmu, książki, kolarstwa, gotowania po historię sztuki. Nie boi się próbować rzeczy nowych, trudnych i wymagających. Zawsze stara się być w czymś lepszy, niż poprzednim razem. KNPI daje mu możliwość rozwoju w projektach zarówno grupowych, jak i samodzielnych oraz poznawania świetnych, ambitnych osób.

Michał Zając

Zarządzanie

Ceni sobie dobrą organizację czasu i podział obowiązków, a marketing od dawna był jego pasją. Podniósł z dna i wypromował nie jeden fanpage na Facebooku. Wszędzie gdzie się pojawi przyciąga ludzi swoją charyzmą. Obecnie jest jedynym z wiceprezesów KNPI i udziela się w firmie Business Link. Prywatnie jest liderem duszpasterstwa akademickiego „Karmel”, gdzie zaraża innych swoją wiarą.

Magdalena Mokrogulska

Międzynarodowe stosunki gospodarcze

Interesuje się kulturą i sztuką, w wolnej chwili lubi śpiewać. Współpracuje jako wolontariusz między innymi z Fundacją OFF CAMERA. Uważa siebie za optymistkę, zawsze uśmiechnięta. Bywa spontaniczna i zakręcona. Lubi stawiać sobie coraz to nowe wyzwania. Magia i intelektualny potencjał Krakowa wpłynęły na wybór jej ścieżki edukacyjnej.

Agnieszka Grochala

Ekonomia

Jest otwarta na nowe pomysły i znajomości. Chętnie angażuje się w dodatkową działalność, jak KNPI. Lubi kreatywnych ludzi. Są dla niej motywacją do działania. W wolnym czasie chodzi na siłownię. Lubi też spotkania z przyjaciółmi, czytanie książek i język francuski. Interesuje ją tematyka wystroju wnętrz, a szczególnie idea DIY oraz podróże.

Angelika Pieron

Analityka gospodarcza

„Najlepszą formą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie”– stwierdzenie opisujące dlaczego podjęła działanie w KNPI. Charakteryzuje ją kontrola nad nieustannie zmieniającymi się okolicznościami, rozwiązywanie problemów w sytuacjach kryzysowych, odpowiedzialność, perfekcja i doza spontaniczności. Wolny czas spędza oglądając filmy i czytając książki sciene fiction oraz horrory.

Joanna Ostrowska

Analityka gospodarcza

Zorganizowana, ambitna, zawsze z uśmiechem na twarzy. Uwielbia podróżować, poznawać nowe miejsca, inne tradycje i obyczaje. Ponadto interesuje się siatkówką i filmem, a w wolnej chwili lubi wyskoczyć ze znajomymi. Do KNPI dołączyła, ponieważ chce poznać nowych ludzi i nabyć nowe kontakty. Dodatkowo KNPI daje jej dużą dawkę pozytywnej energii i motywację do działania.

Paulina Haniebnik

Ekonomia

Towarzyska gaduła o optymistycznym podejściu do życia. Zadziwia ilością słów wypowiadanych na minutę.Uwielbia spotkania ze znajomymi i tzw. ,,suchary”.  Koło ma jej pomóc w znalezieniu miejsca w świecie biznesu. Do Koła przyciągnęło ją miano: „najbardziej rozpoznawalnego”, a ogrom imprez organizowanych przez KNPI od razu zrobił na niej wrażenie. W wolnym czasie jest fanką różnorodnej literatury. Relaksuje się oglądając filmy, spacerując i śpiąc.

Wydarzenia

25Apr

Jak osiągnąć sukces, ale i równowagę między życiem rodzinnym i zawodowym

KOBIECA STRONA BIZNESU

23Mar

Inspiracje Innowacje Biznes

Kasia Iwanoska

24May

Jak zdobyć finansowanie na swój pierwszy biznes?

Radosław Gieras – LionsTrade

20May

Jak efektywnie wykorzystać czas?

Szymon Sołtykowski

19May

Inspiracje Innowacje Biznes #5

Modelowanie i druk 3D