Koło Naukowe Przedsiębiorczości i Innowacji Projekty – Koło naukowe przedsiębiorczości i innowacji
Światowy Tydzień przedsiębiorczości

Koordynator: Magdalena Sekuła

KNPI jest organizatorem wydarzeń w ramach ŚTP na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Zgodnie z zamysłem organizatorów całe wydarzenie charakteryzuje różnorodność, olbrzymia skala i inicjatywa otwarta. Uczestnicy światowego tygodnia przedsiębiorczości mogą znaleźć nie tylko inspiracje i chęć do działania, ale również dzięki prelegentom, którzy uchylili rąbka tajemnicy swoich sukcesów, dowiedzieć jak zrobić pierwszy krok ku stworzeniu własnego biznesu. Są to spotkania kierowane przede wszystkim do młodych przedsiębiorczych ludzi, którzy chcą pójść drogą sukcesu, tylko nie do końca wiedzą jak to zrobić.

Kobieca strona biznesu

Koordynator: Agnieszka Grochala

Zastanawiacie się czy przeświadczenie, że kobietom trudniej jest odnieść sukces w świecie biznesu, to tylko stereotyp, czy wciąż rzeczywistość? Jak rozpocząć swoją karierę, co zrobić by przetrwać i jak radzić sobie w tym pozornie męskim świecie? Na te i inne pytania odpowie wydarzenie “Kobieca strona biznesu”. Zaproszone przez nas prelegentki podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, odpowiedzą na nurtujące pytania, zarażą energią do działania i na pewno staną się Waszą inspiracją! Wydarzenie dedykowane jest głównie kobietom widzącym siebie w roli businesswoman, choć panowie również są mile widziani.

Spotkania
Business Cafe

Koordynator: Kamil Zoń

Cykliczne spotkanie z przedsiębiorcami organizowane przez KołoNaukowe Przedsiębiorczości i Innowacji. Goście spotkania wprowadzą Cię do świata biznesu. Ideą tych spotkań jest kojarzenie młodych ludzi, którzy osiągnęli już jakiś sukces w biznesie z tymi którzy chcą go dopiero osiągnąć. Wszystko to w przyjemnej atmosferze w klubie, przy kawie. Otwarta formuła sprzyja zbieraniu doświadczeń. Można zadawać pytania i poznać wiele innych przedsiębiorczych osób. Praktycy biznesu opowiedzą Ci jak sobie radzić z wieloma problemami przy prowadzeniu własnej firmy.

Inspiracje
Innowacje Biznes

Koordynator: Kinga Mazur

Projekt Inspiracje Innowacje Biznes ma na celu ukazanie jak rodzą się innowacje. Zaproszeni goście przedstawiają czym one są według Nich. Podczas wydarzeń prezentowane są innowacyjne rozwiązania w praktyce. Spotkania są cykliczne, średnio raz w miesiącu.

KNPI TV

Koordynator: Paweł Stępień

Koło Naukowe Przedsiębiorczości i Innowacji prowadzi własną telewizję internetową. Przedstawiamy w niej wszelkie relacje z wydarzeń organizowanych przez nasze Koło, a także różne sondy przeprowadzane na terenie kampusu UEK. Filmiki są umieszczane na kanale KNPI TV na Youtube.

Wydarzenia

25Apr

Jak osiągnąć sukces, ale i równowagę między życiem rodzinnym i zawodowym

KOBIECA STRONA BIZNESU

23Mar

Inspiracje Innowacje Biznes

Kasia Iwanoska

24May

Jak zdobyć finansowanie na swój pierwszy biznes?

Radosław Gieras – LionsTrade

20May

Jak efektywnie wykorzystać czas?

Szymon Sołtykowski

19May

Inspiracje Innowacje Biznes #5

Modelowanie i druk 3D